Svi rezultati · Varadero

Varadero #131

srijeda, 18.6.2025. · 17 ekipa

Rezultati
Prosjek 55,3 · najbolji krug: 3. krug · LEPI BRENO 42
2.ADRIĆI81
1.LEPI BRENO83,5
3.BEERFEST AT TIFFANY'S78
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.LEPI BRENO16,5254283,5
2.ADRIĆI16263981
3.BEERFEST AT TIFFANY'S16214178
4.FOREVER JUNG102740,577,5
5.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA7313169
6.L.Ž.N.K.13,5252866,5
7.PITAGORA12192556
8.SLUČAJNI PARTNERI111331,555,5
8.ALTERNATIVNE ČINJENICE918,52855,5
10.BRADE I BRKOVI14192053
10.IRANSKI NUKL. FIZIČARI8182753
12.PLITKI POSTSTRUKTURALISTI81923,550,5
13.PESTO ĐENEMAVEZE715,520,543
14.PROJEKTANTI10121941
15.KVIZ DAME592135
16.PLAVI DONOVI4129,525,5
17.DOKTOR HAUS26917
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira