Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Glazbeni 11: ex-Yu

subota, 23.5.2026. · Varadero Bar · 15 ekipa

Rezultati
Prosjek 97,7 · najbolji krug: 3. krug · ZLOČINAČKI KUMOVI 57
🥈SUĐE SINA RAZMETNOGA142 bodova
🥇ZLOČINAČKI KUMOVI147 bodova
🥉TRIVIJATA126 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ZLOČINAČKI KUMOVI395157147
2.SUĐE SINA RAZMETNOGA404755142
3.TRIVIJATA344547126
4.FRANK SI'NUTRA374338,5118,5
5.TINA & NIKŠA343842114
6.MAMAS I TATAS293643108
7.FLEETWOOD MACBOOK323737106
8.BM365273740,5104,5
9.SARMAGEDDON24323793
10.MOJ OSOBNI FAVORIT26282983
11.SVI KAPETANOVI LJUDI2725,525,578
12.LOS NINOS DE LOS OJOS ROJOS21252369
13.VILJENJACI222618,566,5
14.KVIZESPRESSO1722,526,566
15.KOCKA JE BAČENA131119,543,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira