Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Sportski vol. 12

ponedjeljak, 30.3.2026. · Varadero Bar · 12 ekipa

Rezultati
Prosjek 48,4 · najbolji krug: 3. krug · PRSTI JOACHIMA LOEWA 25,5
🥈NEPOVRATNA AMBLAMAŽA60 bodova
🥇PRSTI JOACHIMA LOEWA66 bodova
🥉ÁLVARO, QUÉDATE59 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.PRSTI JOACHIMA LOEWA1822,525,566
2.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA1521,523,560
3.ÁLVARO, QUÉDATE1621,521,559
4.PETORICA U VARADERU1618,522,557
5.DAYOT UŠUPAKMEKARO1717,52054,5
6.LUKE HITTLER1316,52049,5
7.BIOLOŠKA DOB STEPHENA BUNTINGA1914,51346,5
7.BRADE I BRKOVI1217,51746,5
9.IVANOVA LIVADA1610,513,540
10.DEUCE VOTKA1311,512,537
10.PRIMITIVCI914,513,537
12.BASKET AVLIJA CVJETNO1010,57,528
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira