Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Filmski vol.9

subota, 6.12.2025. · Varadero Bar · 9 ekipa

Rezultati
Prosjek 57,8 · najbolji krug: 3. krug · UPRKNUĆE 42
🥈DAŠINI MITRALJEZI78 bodova
🥇UPRKNUĆE88 bodova
🥉PASMAČAK76 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.UPRKNUĆE15314288
2.DAŠINI MITRALJEZI16313178
3.PASMAČAK13293476
4.KRISTIJANOVE BALE102424,558,5
5.BAREM NISMO ZADNJI132023,556,5
6.JUN BONG HO13241552
7.POSLJEDNJI MONIKANAC92110,540,5
8.RESERVOIR MOMS10111738
9.BRAD ARMPITT7169,532,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira