Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Glazbeni 3: ex-Yu

subota, 8.11.2025. · Varadero Bar · 13 ekipa

Rezultati
Prosjek 88,9 · najbolji krug: 3. krug · FLEETWOOD MACBOOK 60,5
🥈SINN FEIN120 bodova
🥇FLEETWOOD MACBOOK136 bodova
🥉PARNI VILIČAR108,5 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.FLEETWOOD MACBOOK2748,560,5136
2.SINN FEIN274152120
3.PARNI VILIČAR2437,547108,5
4.ŠALTER BRAVI SARAJEVO214139101
5.NE ZNAM, PITAJ CHAT GPT154034,589,5
6.ON ME VOLI NA SVOM NAĆI192935,583,5
7.HISTERIJA133137,581,5
8.LUPIN1234,534,581
9.LIJEPE ŽENE1733,52676,5
10.KLAPA17,52333,574
11.KVIZESPRESSO1531,525,572
12.DOZVOLJENO PUŠENJE1124,531,567
13.EVERGREEN EKIPA16,5222765,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira