Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

NZS vol. 2

petak, 10.10.2025. · Varadero Bar · 10 ekipa

Rezultati
Prosjek 59,8 · najbolji krug: 3. krug · SUPERTALENTI 38
🥈SLUZANA71 bodova
🥇SUPERTALENTI76 bodova
🥉POGREŠNO SKRENULI69,5 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.SUPERTALENTI15233876
2.SLUZANA13223671
3.POGREŠNO SKRENULI141837,569,5
4.STIHOZNALCI132332,568,5
5.TVOJA STARA EKIPE17153062
6.BABSKE DIVE121534,561,5
7.NIJE BITNO17132757
8.MOJNE SRAT SOKRAT111133,555,5
9.MI91319,541,5
10.PRAVNICE#ODVJETNICE9111535
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira