Svi rezultati · Varadero tematski
Rezultati · Varadero tematski

Eurosong kviz

ponedjeljak, 12.5.2025. · Varadero Bar · 11 ekipa

Rezultati
Prosjek 74,2 · najbolji krug: 3. krug · ŠVEDSKI STOL 48
🥈ŠVEDSKI STOL92 bodova
🥇KLAMIDIJA BENI95 bodova
🥉ESCAPE TEAM81 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.KLAMIDIJA BENI18324595
2.ŠVEDSKI STOL14304892
3.ESCAPE TEAM17224281
4.MARTIN ÖSTERDADDY17253880
5.RAJA DO JAJA15194276
6.TIM RAKETA13214175
7.BOLJE DA SAM OSTALA SPAVAT ETO16233473
8.PLITAK POTOK18233071
9.ZALUTALA EKIPA18193370
10.SESTRE NEMILOSRDNICE12212457
11.PAŠČE9162146
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira