Svi rezultati · Varadero subotom

Varadero subotom #2

subota, 3.10.2026. · 17 ekipa

Rezultati
Prosjek 53,1 · najbolji krug: 3. krug · LED ZA PPELIN 34,5
2.LED ZA PPELIN74,5
1.ISTOČNO OD JAJA81
3.ČAROBNJAK 'Z GUZA73,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ISTOČNO OD JAJA22,524,53481
2.LED ZA PPELIN202034,574,5
3.ČAROBNJAK 'Z GUZA18,5233273,5
4.KARA I ANA NJENA15,52234,572
5.DUNDO KAROJE20183068
6.MLADIĆI14183264
6.ZELEN TI ROĐENDAN15,52226,564
8.IVAN(A)20142458
9.PRIPRAVNICI15,51223,551
10.BATJE MLADOG WERTHERA13,51917,550
10.BDP13,51422,550
12.GOONS 'N' ROSES91225,546,5
13.MLITAVE MORUZGVE10121436
14.NA VRHU JEZIKA8913,530,5
15.FULL FULOVA71111,529,5
16.ZA BOD SPREMNI3,561827,5
17.DAVORCI3,5715,526
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira