Svi rezultati · Teachers

Teachers #89

četvrtak, 14.8.2025. · 22 ekipe

Rezultati
Prosjek 51,7 · najbolji krug: 3. krug · SOKOLOVI 39
2.TRUT MOZGOVA72
1.SOKOLOVI78
3.FLOYD62,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.SOKOLOVI16233978
2.TRUT MOZGOVA14193972
3.FLOYD112130,562,5
4.BEERFEST AT TIFFANY'S13173161
4.LEPI BRENO10232861
6.NAJTE KAJ ZAMERITI1115,53460,5
7.ISTOČNO OD JAJA1218,52858,5
8.TRADICIONALNO NEUGDODNI92028,557,5
9.SPUŽVE12162957
10.ŠANKERI1115,53056,5
11.GOSSIP GIRLS13182556
12.ANTIBIT10152550
13.PALE ALE SAM NA SVIJETU7113149
13.PRIMARIJUSOVE KUČKICE8192249
15.BOBERI812,52444,5
16.ZVONI MI5162243
17.UMALO PETRUNJELA7161942
18.IVANI7141738
18.SESTRE NEMILOSRDNICE6181438
20.KVIZANTROPI5,5102136,5
21.DVA I POL INTELEKTUALCA981835
22.KITANIK4,5101731,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira