Svi rezultati · Teachers

Teachers #88

četvrtak, 7.8.2025. · 15 ekipa

Rezultati
Prosjek 56,3 · najbolji krug: 3. krug · KURVI ET ORGI 42
2.KURVI ET ORGI81
1.ISTOČNO OD JAJA82
3.TRUT MOZGOVA77,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ISTOČNO OD JAJA16303682
2.KURVI ET ORGI15244281
3.TRUT MOZGOVA162338,577,5
4.ŠANKERI13263776
5.SLAVENTROPI12,5273574,5
6.STARI SOKOLOVI13213468
7.BRLEK & SONS11,5223164,5
8.TRADICIONALNO NEUGDODNI111933,563,5
9.NAJTE KAJ ZAMERITI12,52122,556
10.SESTRE NEMILOSRDNICE9,52221,553
11.OŠ KERA?10,5192352,5
12.10 ZA 105,51414,534
13.CURICE Z MLINCIMA2,51410,527
14.MOONSTERS38819
15.INTELEKTUALNI GENOCID2,55916,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira