Svi rezultati · Teachers

Teachers #84

četvrtak, 10.7.2025. · 24 ekipe

Rezultati
Prosjek 53,5 · najbolji krug: 3. krug · ŠANKERI 43
2.KURVI ET ORGI79
1.ŠANKERI81
3.TRUT MOZGOVA71
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ŠANKERI9294381
2.KURVI ET ORGI17233979
3.TRUT MOZGOVA15213571
3.PLITKI POSTSTRUKTURALISTI14223571
5.TRADICIONALNO NEUGODNI15193670
5.MIŠEVI14203670
7.NAJTE KAJ ZAMERITI171834,569,5
8.TRLA BABA LAN1523,530,569
9.KONKVIZTADORI11183867
10.GLUP & GLUPLJI15183063
11.VLAŽNA DEVETKA10133558
12.GOSSIP GIRLS9163257
13.SVJEŽE MLIJEKO4203155
14.BRLEK & SONS14112651
15.GRUPNA TERAPIJA10103050
16.CURICE Z MLINCIMA10728,545,5
17.JETROUBITAČNI MIX12151845
18.IVAN ZAK URAC9112040
19.SESTRE NEMILOSRDNICE782439
20.STANARSKO ZLO672235
21.DOZVOLJENO PUŠENJE841628
22.DVA KOMADA581427
23.SOTB68,511,526
24.NIJE NITKO737,517,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira