Svi rezultati · Teachers

Teachers #83

četvrtak, 3.7.2025. · 24 ekipe

Rezultati
Prosjek 48,8 · najbolji krug: 3. krug · GLUP & GLUPLJI 38,5
2.GLUP & GLUPLJI74,5
1.TRUT MOZGOVA76
3.MIŠEVI74,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.TRUT MOZGOVA13253876
2.GLUP & GLUPLJI132338,574,5
3.MIŠEVI172136,574,5
4.ŠANKERI13243673
5.NAJTE KAJ ZAMERITI122138,571,5
6.ZVONI MI131930,562,5
7.TRADICIONALNO NEUGODNI121631,559,5
8.GOSSIP GIRLS121726,555,5
9.VLAŽNA DEVETKA12113154
10.IVAN ZAK-URAC111227,550,5
11.SHRIMPOVI13112448
12.DJECA PIREA101422,546,5
12.SESTRE NEMILOSRDNICE101422,546,5
14.RADIOHERTZ110122446
15.JASMINA NAS NIJE VOLJELA101220,542,5
16.BRLEK & SONS8924,541,5
17.CASTELLERS8112039
18.OSAM211,52538,5
19.REDIKULI41120,535,5
20.RADIOHERTZ26919,534,5
21.TRIO ZAQURAC5111834
22.CURICE Z MLINCIMA4622,532,5
23.LORENA571325
24.KIKI––1210
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira