Svi rezultati · Teachers

Teachers #81

četvrtak, 12.6.2025. · 25 ekipa

Rezultati
Prosjek 51,3 · najbolji krug: 3. krug · FOREVER JUNG 37,5
2.FOREVER JUNG75,5
1.ŠANKERI78,5
3.KURVI ET ORGI75,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ŠANKERI16,5273578,5
2.FOREVER JUNG162237,575,5
3.KURVI ET ORGI162534,575,5
4.ORGANGUTAN132229,564,5
5.TRUT MOZGOVA14173263
6.GOSSIP GIRLS122128,561,5
7.(STAVI U ZAGRADU)11183160
8.MINERVA131828,559,5
9.TRLA BABA LAN13,51627,557
10.ZLOBADI14182456
11.TRADICIONALNO NEUGODNI111727,555,5
12.ROBERT MEDIRO71924,550,5
13.MALO DOBRIH GRUDI ( ͜.人 ͜.)9,52019,549
14.REDIKULI12,516,519,548,5
14.SESTRE NEMILOSRDNICE91722,548,5
14.BRLEK & SONS10,5172148,5
17.CURICE Z MLINCIMA13,51219,545
18.ZVONI MI121120,543,5
19.SHRIMPOVI6112643
20.VESNE I VESNINI9112040
21.FAJFER8151437
22.PESTO ĐENEMAVEZE7131333
23.VLAŽNA DEVETKA6917,532,5
24.KVIZ DAME99,51129,5
25.DAR MAR7138,528,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira