Svi rezultati · Teachers

Teachers #80

četvrtak, 5.6.2025. · 25 ekipa

Rezultati
Prosjek 61,5 · najbolji krug: 3. krug · KURVI ET ORGI 46
2.ŠANKERI85,5
1.KURVI ET ORGI86
3.POSTSTRUKTURALISTI84
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.KURVI ET ORGI11294686
2.ŠANKERI1829,53885,5
3.POSTSTRUKTURALISTI18303684
4.GOSSIP GIRLS10323981
4.SLOBODNI STRIJELCI9304281
6.NAJTE KAJ ZAMERITI17,5293379,5
6.TRUT MOZGOVA1125,54379,5
8.ĆAĆA PO VRAĆA162834,578,5
9.TRADICIONALNO NEUGODNI16293176
10.(STAVI U ZAGRADU)132834,575,5
11.KARANJE NIJE VARANJE152332,570,5
12.VLAŽNA DEVETKA924,53669,5
13.BRLEK & SONS8,5203058,5
14.PRIJETEĆI MEDVJEDIĆI12202557
15.CURICE Z MLINCIMA111626,553,5
16.REFERADA7232353
17.SESTRE NEMILOSRDNICE9,5182552,5
18.BIO GAD NA MORU13102851
19.LJUBITELJI KONJA9162449
19.MALUKINJOSI8182349
21.OSAM8111736
22.DAR MAR9101635
23.LUŽNATI KAPITALISTI691934
24.IVANA I IVAN41216,532,5
25.KITANIK2111629
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira