Svi rezultati · Teachers

Teachers #73

četvrtak, 10.4.2025. · 24 ekipe

Rezultati
Prosjek 54,1 · najbolji krug: 3. krug · PLITKI POSTSTRUKTURALISTI 43
2.ŠANKERI74
1.PLITKI POSTSTRUKTURALISTI91
3.ĆAĆA PO VRAĆA71,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.PLITKI POSTSTRUKTURALISTI18304391
2.ŠANKERI15223774
3.ĆAĆA PO VRAĆA172133,571,5
4.NAJTE KAJ ZAMERITI14,5193770,5
4.TRADICIONALNO NEUGODNI1418,53870,5
6.TRUT MOZGOVA14213469
7.KLINIČKA SELA15193367
8.(STAVI U ZAGRADU)11,52132,565
9.BRLEK & SONS1116,53663,5
10.NE VJEROVALI ILI DA1215,528,556
11.CURICE Z MLINCIMA12,5212154,5
12.SHRIMPOVI131424,551,5
13.VLAŽNA DEVETKA1353351
14.SARMA HAYEK12132550
15.SESTRE NEMILOSRDNICE10132447
16.CRNAC BIJELAC HERCEGOVAC10122244
16.GOSSIP GIRLS13112044
18.APEROL ŠPIC1214,51743,5
19.NINE111516,542,5
20.MALO DOBRIH GRUDI8132041
21.REFERADA7,51318,539
22.ONE BRAIN CELL12614,532,5
23.GOSPOJE7,591430,5
23.RECI OSAM7,541930,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira