Svi rezultati · Teachers

Teachers #72

četvrtak, 3.4.2025. · 21 ekipa

Rezultati
Prosjek 56,6 · najbolji krug: 3. krug · SOKOL GA NIJE DOJIO 39,5
2.KURVI ET ORGI73,5
1.ŠANKERI84
3.SOKOL GA NIJE DOJIO72,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ŠANKERI16303884
2.KURVI ET ORGI1720,53673,5
3.SOKOL GA NIJE DOJIO151839,572,5
4.NAJTE KAJ ZAMERITI13233470
5.ĆAĆA PO VRAĆA16183468
6.TRILEMA121636,564,5
7.PROJEKTANTI13163362
8.VENI VIDI NAS9173460
9.NISKA OČEKIVANJA11143156
10.TRI PROBLEMA8133455
11.MOJNE SRAT SOKRAT121131,554,5
12.SVJEŽE MLIJEKO81827,553,5
13.ICH BIN LADEN81430,552,5
14.BIO GAD NA MORU13,5731,552
15.TRACHERS5113551
16.KLINIČKA SELA11102748
17.CURICE Z MLINCIMA6152546
18.SESTRE NEMILOSRDNICE7112745
19.ONE BRAIN CELL711,52341,5
20.MALO DOBRIH GRUDI5142140
21.GRUPNA TERAPIJA81020,538,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira