Svi rezultati · Teachers

Teachers #55

četvrtak, 14.11.2024. · 25 ekipa

Rezultati
Prosjek 50,7 · najbolji krug: 3. krug · ŠANKERI 38
2.MAVRO I TETKE72
1.SUHI VALOVI73,5
3.ŠANKERI69
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.SUHI VALOVI153028,573,5
2.MAVRO I TETKE15263172
3.ŠANKERI10213869
4.ĆAĆA PO VRAĆA13282667
5.PLITAK POTOK112131,563,5
5.APEROL ŠPIC131733,563,5
7.POSTSTRUKTURALISTI13193062
8.TRILEMA11133660
9.NAJTE KAJ ZAMERITI152122,558,5
10.ADRIĆI102027,557,5
11.MUDRACI S ISTOKA1012,53254,5
12.BB-OVCI I JEDAN ULJEZ9133254
13.TRI ESPRESSA11182352
14.MOJNE STAR SOKRAT15112349
15.VLADULI15141948
16.AVE CEAZAR6142747
17.1.5 DCI7152244
18.JEDNI ZA DRUGE9131840
19.DNK101316,539,5
20.SESTRE NEMILOSRDNICE7823,538,5
21.PRODUKTIVNI71515,537,5
22.HORAN BOGDAN10111536
23.JEDAN S IZ VOZA612,512,531
24.SEENAN SAKIĆ9,591230,5
25.DAR MAR731020
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira