Svi rezultati · Teachers

Teachers #52

četvrtak, 24.10.2024. · 27 ekipa

Rezultati
Prosjek 60,3 · najbolji krug: 3. krug · NISKA OČEKIVANJA 40
2.SUHI VALOVI76
1.ĆAĆA PO VRAĆA82
3.ŠANKERI75,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ĆAĆA PO VRAĆA16293782
2.SUHI VALOVI13263776
3.ŠANKERI112935,575,5
4.SOKOL GA NIJE DOJIO152137,573,5
5.TRILEMA132138,572,5
6.NISKA OČEKIVANJA12204072
7.MUDRACI S ISTOKA132137,571,5
8.SESTRE NEMILOSRDNICE16213269
9.3 PATLIDŽANA14233067
10.CURICE Z MLINCIMA112332,566,5
10.TKO PRVI GOVNO MRVI112629,566,5
12.REDIKULI152326,564,5
13.(STAVI U ZAGRADU)15173062
14.MOJNE STAR SOKRAT102229,561,5
15.SHRIMPOVI111928,558,5
16.JAPANKA KOKOS12202658
16.MIKIĆI15192458
18.DAR MAR171621,554,5
19.TOMICA I PRIJATELJI61729,552,5
20.DNK11152652
21.POGONSKI INŽINJERI61926,551,5
22.BIPPERS FOUR11182251
23.DRVO SRANJA11132549
24.ČAGLJEVI9142548
25.BIPPERS TWO12132045
26.BIPPERS ONE4151736
27.BIPPERS THREE6131635
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira