Svi rezultati · Teachers

Teachers #51

četvrtak, 17.10.2024. · 17 ekipa

Rezultati
Prosjek 60,8 · najbolji krug: 3. krug · SOKOL GA NIJE DOJIO 39
2.HORAN BOGDAN72
1.SOKOL GA NIJE DOJIO76
3.POSTSTRUKTURALISTI70
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.SOKOL GA NIJE DOJIO15223976
2.HORAN BOGDAN15203772
3.POSTSTRUKTURALISTI13193870
4.KOTIGA METNE1715,53769,5
5.ŠANKERI15243069
6.NAJTE KAJ ZAMERITI14193568
7.MAVRO I TETKE14193265
7.ODOJCI JESENSKI15163465
9.OTPISANI12,5232863,5
9.SESTRE NEMILOSRDNICE (V.K.)122229,563,5
11.ČAROBNJAK IZ VOZA15163162
12.ZLOBADI14,5153160,5
13.KVIZDE1414,52856,5
14.VJEČITI TALENTI13162453
15.PETO KOLO VOZA109,523,543
16.CURICE Z MLINCIMA1292041
17.LADNE NAPOLITANKE I MLIJEKO105,52035,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira