Svi rezultati · Teachers

Teachers #49

četvrtak, 3.10.2024. · 16 ekipa

Rezultati
Prosjek 50,5 · najbolji krug: 3. krug · MAVRO I TETKE 41
2.MAVRO I TETKE71
1.POSTSTRUKTURALISTI73
3.POKISLI ODOJAK70
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.POSTSTRUKTURALISTI10243973
2.MAVRO I TETKE10204171
3.POKISLI ODOJAK12302870
4.KONKVIZTADORI111736,564,5
5.ZLOBADI9193361
6.OPASKA AUTORA1022,52759,5
7.DNK9222758
8.MUDRACI S ISTOKA10182553
9.ORLOVAC92023,552,5
10.SESTRE NEMILOSRDNICE7152749
11.(N)EKULTURNI111124,546,5
12.COM-7162346
13.MOJNE SRAT SOKRAT6112340
14.DRUŽBA PERE GUZICE51011,526,5
15.HAHARI559,519,5
16.KAMIKAZE171018
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira