Svi rezultati · Teachers

Teachers #48

četvrtak, 26.9.2024. · 14 ekipa

Rezultati
Prosjek 59,5 · najbolji krug: 3. krug · ODOJAK NA PIJESKU 45,5
2.NAJTE KAJ ZAMERITI83
1.ODOJAK NA PIJESKU90,5
3.HORAN BOGDAN77,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ODOJAK NA PIJESKU182745,590,5
2.NAJTE KAJ ZAMERITI14264383
3.HORAN BOGDAN142439,577,5
4.MAVRO I TETKE15214177
5.KVIZNI PUT14263676
6.OPASKA AUTORA16183569
7.SESTRE NEMILOSRDNICE102526,561,5
8.REDIKULI81829,555,5
9.ODMETNICE131624,553,5
10.IJDTL111920,550,5
11.NOĆNA GOMILICA10132447
12.TETKE8101634
13.CURICE Z MLINCIMA7617,530,5
14.VELIKI ZVJEZDOKRAKI DODEKAEDAR5913,527,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira