Svi rezultati · Teachers

Teachers #45

četvrtak, 29.8.2024. · 24 ekipe

Rezultati
Prosjek 58 · najbolji krug: 3. krug · ODOJAK NA PIJESKU 46
2.MAVRO I TETKE78
1.ODOJAK NA PIJESKU80
3.POSTSTRUKTURALISTI73
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ODOJAK NA PIJESKU15194680
2.MAVRO I TETKE15234078
3.POSTSTRUKTURALISTI14213873
4.CURAHEE122733,572,5
5.NO HIT WONDERS112535,571,5
6.KVIZNI PUT13154270
7.ŠANKERI FT DNK11153965
8.TRILEMA14173364
9.ADRIĆI13153563
10.COM-13153462
11.DOBRO PITANJE13143461
12.NASUKANI ŠARANI132126,560,5
13.OPASKA AUTORA9153660
14.HORAN BOGDAN8153457
14.PAPA IVAN SPAVA S DRUGIM12133257
14.ŠERIF U PORSCHEU9192957
17.TOMICA I PRIJATELJI11935,555,5
18.MATE KRIMAC11172755
19.PET KLADA JADA12132853
20.KREZUBI RAVNOZEMLJAŠI9182350
21.NAJJAČA FIRMETINA BAJO6924,539,5
22.ČAROBNJAK IZ VOZA5141837
23.JOŠKO4121935
24.LETEĆE SVINJICE63716
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira