Svi rezultati · Teachers

Teachers #30

četvrtak, 25.4.2024. · 26 ekipa

Rezultati
Prosjek 47,7 · najbolji krug: 3. krug · TRILEMA 41,5
2.KVIZNI PUT67
1.TRILEMA79,5
3.TOMICA I PRIJATELJI65
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.TRILEMA142441,579,5
2.KVIZNI PUT10203767
3.TOMICA I PRIJATELJI12213265
4.PALE SAM S MARSA8223363
5.NO HIT WONDERS72035,562,5
6.MAVRO I TETKE9203160
7.DOJA VOLA12,51531,559
8.MLADI I NEMOĆNI81728,553,5
9.GUMIFLEX D.O.O.8,51428,551
9.SUHI VALOVI10122951
11.POKUŠAJ BR.171822,547,5
12.CICI MICI9,51322,545
13.REDIKULI91025,544,5
13.SESTRE NEMILOSRDNICE71324,544,5
15.(STAVI U ZAGRADU)4,51524,544
16.KVIZLI MEDVJEDI1011,52243,5
16.ŠANKERI71224,543,5
18.BIG OIL7,5112442,5
19.FRAJLE71221,540,5
19.TIMBRATI KRTELU9922,540,5
21.ESCAPE ARTISTS6112340
22.ZA NJU <37820,535,5
23.NO BRAINERS6916,531,5
24.POSTSTRUKTURALISTI581831
25.MINĐŽE CRONJAČE5320,528,5
26.GUZE SINA RAZMETNOGA4220,526,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira