Svi rezultati · Teachers

Teachers #29

četvrtak, 18.4.2024. · 20 ekipa

Rezultati
Prosjek 61,2 · najbolji krug: 3. krug · SINN FEIN 43,5
2.TRILEMA75
1.KVIZNI PUT77
3.SINN FEIN74,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.KVIZNI PUT17223877
2.TRILEMA16203975
3.SINN FEIN112043,574,5
4.NO HIT WONDERS15223673
5.PTICA DODO15183871
6.SUHI VALOVI152035,570,5
7.MAVRO I TETKE152133,569,5
8.SESTRE NEMILOSRDNICE132332,568,5
9.(STAVI U ZAGRADU)141833,565,5
10.TESTIS VIRI10213364
11.TOMICA I PRIJATELJI1118,53160,5
12.GUMIFLEX D.O.O.1418,526,559
12.VJEČITI STUDENTI1017,531,559
14.ŠANKERI161032,558,5
15.CICI MICI111229,552,5
16.HLOVERKA NOVAK ĐOKOVIĆ81031,549,5
16.ZA NJU <3815,52649,5
18.C3T137,52646,5
19.REDIKULI109,526,546
20.GUZE SINA RAZMETNOGA65,522,534
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira