Svi rezultati · Teachers

Teachers #16

četvrtak, 18.1.2024. · 22 ekipe

Rezultati
Prosjek 53,3 · najbolji krug: 3. krug · CICI MICI 35,5
2.(N)EKULTURNI61,1
1.MAVRO I TETKE61,5
3.SESTRE NEMILOSRDNICE61
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.MAVRO I TETKE112030,561,5
2.(N)EKULTURNI111634,161,1
3.SESTRE NEMILOSRDNICE13183061
4.KVIZNI PUT131631,560,5
5.PUBQUEEF (V.K.)15,5162859,5
6.PTICA DODO12172857
7.RETROSEKSUALCI101729,556,5
8.ANUNAKIJI12133156
9.REDIKULI10,5143155,5
10.MOJNE SRAT SOKRAT (V.K.)14,5182254,5
11.ODMETNICE10152954
12.(STAVI U ZAGRADU)12103052
12.KRALJEVSKA ŠUNKA8,51132,552
14.4+1 GRATIS10932,551,5
14.CICI MICI9735,551,5
16.HINESKI HIHIRIHI10,5172350,5
17.TRILEMA121720,549,5
18.KONČERTO7182348
19.SAMO VENTILATORI81524,547,5
19.SUHI VALOVI101423,547,5
21.ŠANKERI91123,543,5
22.DAR MAR10112243
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira