Svi rezultati · Teachers

Teachers #15

četvrtak, 11.1.2024. · 23 ekipe

Rezultati
Prosjek 49,9 · najbolji krug: 3. krug · KRALJEVIĆ MARKO 41
2.4+1 GRATIS62
1.KRALJEVIĆ MARKO73,5
2.BOG DAO, BOG UZEO (V.K.)62
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.KRALJEVIĆ MARKO1418,54173,5
2.4+1 GRATIS1016,535,562
2.BOG DAO, BOG UZEO (V.K.)10173562
4.NO HIT WONDERS12133459
5.SESTRE NEMILOSRDNICE81534,557,5
6.186211,51134,557
7.CHARLIJEVI ANĐELI11,5133054,5
8.DAR MAR12132651
8.PUBQUEEF8,51032,551
8.REDIKULI6,516,52851
11.RETROSEKSUALCI7,5113250,5
12.MAVRO I TETKE911,529,550
13.CICI MICI912,52849,5
14.TESLIĆI12,511,52549
15.JAJA I KURAJA9,51423,547
16.NEZAVISNI INTELEKTUALCI812,52444,5
17.(N)EKULTURNI972844
18.HINESKI HIHIRIHI5,57,529,542,5
18.ŠANKERI6,592742,5
20.NENAD JEBIV71123,541,5
21.NP101316,539,5
22.SAMO VENTILATORI7,5722,537
23.KOLUPOVI9,561631,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira