Svi rezultati · Teachers
Rezultati · Teachers

Teachers #149

četvrtak, 22.10.2026. · Teacher's Pub · 22 ekipe

Rezultati
Prosjek 49,6 · najbolji krug: 3. krug · TRADICIONALNO NEUGODNI 31,5
🥈GOSSIP PUDLE67 bodova
🥇TRUT MOZGOVA67,5 bodova
🥉TRADICIONALNO NEUGODNI66,5 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.TRUT MOZGOVA18,5183167,5
2.GOSSIP PUDLE14,52527,567
3.TRADICIONALNO NEUGODNI171831,566,5
4.ŠANKERI21162865
5.WOK OF SHAME15,5182659,5
6.BRLEK & SONS14,5172556,5
7.M&M'S13,5182354,5
8.GENERACIJSKI JAZ I BJEDA1516,52253,5
9.RIŽA17142253
10.DUŠEK ZA PLAŽU13,5192052,5
11.BEER PRESSURE9162651
12.MALO DOBRIH GRUDI1119,51949,5
13.PASAT, SULTAN, ZEKONJA I ŠARONJA11,518,51848
14.KVARTET911,52343,5
15.KRIVI ODGOVOR13,512,51743
16.PIVOPIJE1311,51842,5
17.VODI ME U DISCO10,5151540,5
18.ALBERT AND EINSTEINS1110,516,538
19.FUCA129,51637,5
20.NEDAJ SE ĐEDOOOOO13,5815,537
21.CURICE Z MLINCIMA118,513,533
21.BEZ TREĆE415,513,533
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira