Svi rezultati · Teachers

Teachers #134

četvrtak, 9.7.2026. · 23 ekipe

Rezultati
Prosjek 60,2 · najbolji krug: 3. krug · TRUPČINE 33,5
2.TRUT MOZGOVA77,5
1.GABAGOOL78,5
3.TRUPČINE75
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.GABAGOOL22,5253178,5
2.TRUT MOZGOVA2125,53177,5
3.TRUPČINE1823,533,575
4.ADRIĆI20,522,53174
5.BRLEK & SONS17,5232969,5
5.SOKOL GA NIJE DOJIO172131,569,5
7.NAJTE KAJ ZAMERITI18,522,52667
7.TRADICIONALNO NEUGODNI18,51731,567
9.MIOCIROZA MOZGA17232666
9.WOK OF SHAME13,519,53366
11.TERENSKA NASTAVA16,520,52764
12.BEER PRESSURE121730,559,5
13.DEANKO TIGAR18,51623,558
14.FRUTTI DI MARE I KATE1613,52756,5
15.NAUK I NAUČNICI16122654
16.FURESTI10,5202353,5
17.DIKOBRAZ1413,52552,5
17.POMIJEŠANCI14,5132552,5
19.KRIVI ODGOVOR139,52547,5
20.CURICE Z MLINCIMA12925,546,5
21.ZVONI MI156,52445,5
22.GOONS N ROSES12,5722,542
22.ŽAPER ISPORC1272342
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira