Svi rezultati · Teachers

Teachers #133

četvrtak, 2.7.2026. · 25 ekipa

Rezultati
Prosjek 53,8 · najbolji krug: 3. krug · ŠANKERI 34,5
2.VINSKA MUŠICA72,5
1.ADRIĆI75
3.ŠANKERI68,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ADRIĆI20213475
2.VINSKA MUŠICA182331,572,5
3.ŠANKERI151934,568,5
4.NAJTE KAJ ZAMERITI1816,533,568
5.BRLEK & SONS1421,53267,5
6.GABAGOOL141832,564,5
6.TRADICIONALNO NEUGODNI141931,564,5
8.TERENSKA NASTAVA1715,53163,5
9.ZVONI MI9213363
10.GOSSIP GIRLS1617,52962,5
10.TRUT MOZGOVA14,516,531,562,5
12.FRUTTI DI MARE I KATE16172962
12.WOK OF SHAME16143262
14.NO HIT WONDERS12123256
15.BEER PRESSURE101425,549,5
16.DUŠEK ZA PLAŽU913,52648,5
17.IVANA BRKIĆ MAŽURANIĆ69,531,547
18.CURICE Z MLINCIMA1013,518,542
19.G2127,520,540
20.GOONS N ROSES68,52337,5
21.MALO DOBRIH GRUDI8621,535,5
22.GENERACIJSKI JAZ I BIJEDA6720,533,5
22.KRIVI ODGOVOR91212,533,5
22.POMIJEŠANCI812,51333,5
25.VODI ME U DISCO411,51732,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira