Svi rezultati · Teachers

Teachers #12

četvrtak, 30.11.2023. · 22 ekipe

Rezultati
Prosjek 47,4 · najbolji krug: 3. krug · MAVROVE PČELICE 35
1.TRILEMA59,5
1.KVIZNI PUT59,5
3.SESTRE NEMILOSRDNICE59
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.KVIZNI PUT111929,559,5
1.TRILEMA121334,559,5
3.SESTRE NEMILOSRDNICE11173159
3.(STAVI U ZAGRADU)12163159
5.MAVROVE PČELICE9133557
5.PUBQUEEF13133157
7.ZLOBADI91631,556,5
8.RETROSEKSUALCI10103555
9.NAPLATNA KUČKICA13103154
10.PTICA DODO12732,551,5
11.GYPSY KINGS863448
12.KALMA10112647
13.IGOR I TAMBURAŠI5113046
14.SAMO VENTILATORI10926,545,5
15.ŠANKERI8925,542,5
16.DAR MAR892441
17.NENA LAZIO1191939
17.NARANČA692439
19.BOMBARDE MAXIME672134
20.FANTASTIČNA DVOJKA6720,533,5
21.SUHI VALOVI6818,532,5
22.LEGE6515,526,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira