Svi rezultati · Teachers

Teachers #11

četvrtak, 23.11.2023. · 23 ekipe

Rezultati
Prosjek 49,3 · najbolji krug: 3. krug · KVIZNI PUT 41,5
2.PTICA DODO69
1.TRILEMA72,5
3.KVIZNI PUT63,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.TRILEMA131940,572,5
2.PTICA DODO14,51935,569
3.KVIZNI PUT101241,563,5
4.BORNEO JELIĆ141133,558,5
4.NO HIT WONDERS121333,558,5
6.RETROSEKSUALCI61929,554,5
6.SESTRE NEMILOSRDNICE131328,554,5
8.(STAVI U ZAGRADU)8143254
9.ZLOBADI71432,553,5
10.BOGINATORI81529,552,5
11.MAVRO I TETKE8162852
12.PUBQUEEF101031,551,5
13.KALENDAR81527,550,5
14.HINESKI HIHIRIHI13122550
15.SAMO VENTILATORI993149
16.REDIKULI61129,546,5
17.FANTASTIČNA DVOJKA6,51424,545
18.MOJNE SRAT SOKRAT3,5925,538
19.ECE4922,535,5
19.SARMAGEDDON6821,535,5
21.ŠANKERI762134
22.PRVI PLAĆA CUGU4817,529,5
23.DAR MAR4,5516,526
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira