Svi rezultati · Teachers

Teachers #1

četvrtak, 7.9.2023. · 11 ekipa

Rezultati
Prosjek 54,1 · najbolji krug: 3. krug · BRADE I BRKOVI 40
2.KALMA59
1.BRADE I BRKOVI65,5
3.PROSJACI I SINOVI57,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.BRADE I BRKOVI1114,54065,5
2.KALMA10193059
3.PROSJACI I SINOVI614,53757,5
4.BLAGI S POMADORAMA1314,52855,5
5.SKY HOOK TOMISLAVA TOMAŠEVIĆA6153354
5.PIPSI DUGA ČARAPA1214,527,554
7.ČUVARI ŽITA8143153
8.THERAPY1316,52251,5
9.DŽEGERMAJSTER8113049
9.S.A.M. U KUĆI7142849
11.KVIZNI MENADŽMENT8102947
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira