Svi rezultati · Modus

Modus #2

subota, 29.3.2025. · 17 ekipa

Rezultati
Prosjek 62,5 · najbolji krug: 3. krug · BITANGE BEZ PRINCEZA 41
2.SKLEPANI80,5
1.BITANGE BEZ PRINCEZA88
3.SLUČAJNI PARTNERI80,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.BITANGE BEZ PRINCEZA15324188
2.SKLEPANI142838,580,5
3.SLUČAJNI PARTNERI142640,580,5
4.ZLOBADI12283777
5.HAIRY POTHEAD13273676
6.DIRTY KOALAS15212763
7.INTELEKTULCI102228,560,5
8.DRDO11192858
9.LUDE BABE6252758
10.SIGMA ENIGMA12182858
11.ORADE S NUTELLOM14202357
11.ROYAL STARS8232657
13.UZALUD VAM TRUD IGRAČI12182555
14.MAGNETIĆI11212254
15.2 STRANE DRAVE112318,552,5
16.GAJNIČARI7211947
17.PAMETNIJI POPUŠTAJU8181541
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira