Svi rezultati · Modus

Modus #1

subota, 22.3.2025. · 17 ekipa

Rezultati
Prosjek 56,3 · najbolji krug: 3. krug · SLUČAJNI PARTNERI 41
2.KVIZOFILIJA78
1.ZLOBADI79
3.SLUČAJNI PARTNERI76
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ZLOBADI14263979
2.KVIZOFILIJA14273778
3.SLUČAJNI PARTNERI15204176
4.ZORICA OŠTROKONDŽA14263474
5.GANT KOŠULJA MIRKA GRGECA122632,570,5
6.TONI FRUKTOZA122433,569,5
7.DOZVOLJENO PUŠENJE12202860
8.INTELEKTULCI10192857
9.POLITIČARI72027,554,5
10.2 STRANE DRAVE111725,553,5
11.SIGMA ENIGMA61921,546,5
12.UZALUD VAM TRUD IGRAČI8162246
13.LUDE BABE8102543
14.ZAPADNJACI71517,539,5
15.ROYAL STARS7823,538,5
16.GAJNIČARI7131737
17.TROJKICE31318,534,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira