Svi rezultati · Metropolis
Rezultati · Metropolis

Metropolis #24

ponedjeljak, 5.10.2026. · Metropolis Bar · 23 ekipe

Rezultati
Prosjek 57,9 · najbolji krug: 3. krug · DŽINA I SINOVI 39
🥈PASIVNI NAPAD75,5 bodova
🥇QUIZ VADIS77 bodova
🥉DŽINA I SINOVI74 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.QUIZ VADIS20,521,53577
2.PASIVNI NAPAD22,5193475,5
3.DŽINA I SINOVI19163974
4.MAKAKKI221531,568,5
5.VINKO PINTARIĆ18143567
6.DIRTY KOALAS18202765
7.NORMA BELL16,5153364,5
8.GLUPOCET20,515,522,558,5
8.SKLEPANI AKADEMIČARI20,5132558,5
10.UMALO PETRUNJELA20,5102757,5
11.PARKSIDE OF THE MOON14152857
11.ŠTRUK BEZ PELINA21,514,52157
13.KOTIGA JE MEĐERAL2012,52456,5
14.CHIZI17,513,52556
15.PRO CLUBS20,58,526,555,5
15.RADNICI VIRA171919,555,5
17.TATICE14112954
18.CUCKI16,5827,552
19.KNAUFERI15,51321,149,6
20.TRASH NIGHT19,592149,5
21.ŽIRAFICE19,5131244,5
22.OPET DOZA ŠEĆERA13818,539,5
23.DVA I POL MUŠKARCA5132038
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira