Svi rezultati · Metropolis
Rezultati · Metropolis

Metropolis #23

ponedjeljak, 28.9.2026. · Metropolis Bar · 20 ekipa

Rezultati
Prosjek 50,9 · najbolji krug: 3. krug · NEPOVRATNA AMBLAMAŽA 38,5
🥈PASIVNI NAPAD68 bodova
🥇NEPOVRATNA AMBLAMAŽA84,5 bodova
🥉TATICE66 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA232338,584,5
2.PASIVNI NAPAD15,51735,568
3.TATICE14,52229,566
4.PARKSIDE OF THE MOON1915,52963,5
5.DIRTY KOALAS15,519,52560
6.SKLEPANI AKADEMIČARI19,5152458,5
6.SLAVEN BILITIČI16,515,526,558,5
8.MRLJAVCI9143558
9.KOTIGA JE MEĐERAL181518,551,5
9.OPET DOZA ŠEČERA11,58,531,551,5
11.CUCKI16,5171750,5
12.IQ NA RATE14,5826,549
13.CUCKI AL S PSIMA13,582647,5
14.RADNICI VIRA10,512,521,544,5
15.NORMA BELL10,513,51640
16.KREŠO I KISELE KIŠE10131639
17.TRASH NIGHT10,591736,5
18.PIŠEL MLATINI118,513,533
19.ŽIRAFICE881329
20.GLUPOCET6111128
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira