Svi rezultati · Teachers

Teachers #97

četvrtak, 9.10.2025. · 25 ekipa

Rezultati
Prosjek 45,1 · najbolji krug: 3. krug · PTICA DODO 34
2.ADRIĆI73
1.PTICA DODO75
3.ŠANKERI69
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.PTICA DODO17243475
2.ADRIĆI21223073
3.ŠANKERI19282269
4.FLOYD202224,566,5
5.ANTIBIT18152659
6.MUDRACI S ISTOKA17191955
7.M&M'S1619,51651,5
8.BRLEK & SONS14172051
9.ZVONI MI15151343
10.SEENAN SAKIĆ13121742
11.VLAŽNA DEVETKA17131141
11.KINESKI ZID1112,517,541
13.UPALA MJEHURA1571739
14.IVANA I IVAN10121638
15.SESTRE NEMILOSRDNICE5141837
15.ŠKODI MI FABIJO7111937
17.CURICE Z MLINCIMA812,51636,5
17.GABAGOOL911,51636,5
19.REFERADA810,51735,5
20.DUŠEK ZA PLAŽU991735
20.ZA LJUBAV TREBA IMAT BUŠU5151535
22.TIŠINA U APSIDI1010,51434,5
23.MOJNE SRAT SOKRAT1091534
23.ROMBALO109,514,534
25.PAPUČARI5111228
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira