Svi rezultati · Teachers

Teachers #91

četvrtak, 28.8.2025. · 25 ekipa

Rezultati
Prosjek 54,3 · najbolji krug: 2. krug · KURVI ET ORGI 32
2.KURVI ET ORGI76
1.ISTOČNO OD JAJA76
3.VLAŽNA DEVETKA73
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ISTOČNO OD JAJA23252876
2.KURVI ET ORGI13323176
3.VLAŽNA DEVETKA15302873
4.ADRIĆI16253172
5.TRADICIONALNO NEUGDODNI21173068
6.ŠIGURECA21192565
7.NAJTE KAJ ZAMERITI2019,523,563
8.FLOYD1916,52661,5
8.HORAN BOGDAN13,5222661,5
10.BRLEK & SONS13,5212559,5
11.KARANJE NIJE VARANJE20152358
12.FUCHSNOTA1121,522,555
13.TRUT MOZGOVA121329,554,5
14.ANTIBIT1120,521,553
15.POTPUNI STRANCI111424,549,5
15.SESTRE NEMILOSRDNICE12,5102749,5
17.NEKI TO VOLE LUĐE111718,546,5
18.GABAGOOL14112146
18.ZVONI MI11112446
20.MAJANSKE PČELICE10,515,51743
21.ŠLAJDI811,52342,5
22.MOJNE SRAT SOKRAT12151542
23.POMALO9,510,517,537,5
24.KVIZTIANO RONALDO671730
25.SALVIA DEMONI591428
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira