Svi rezultati · Teachers

Teachers #69

četvrtak, 13.3.2025. · 26 ekipa

Rezultati
Prosjek 59,6 · najbolji krug: 3. krug · TRILEMA 43,5
2.TRILEMA86,5
1.ŠANKERI91
3.KURVI ET ORGI84
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ŠANKERI17314391
2.TRILEMA152843,586,5
3.KURVI ET ORGI13294284
4.ĆAĆA PO VRAĆA1823,537,579
5.ADRIĆI16233776
6.SOKOL GA NIJE DOJIO1518,539,573
7.(STAVI U ZAGRADU)1425,532,572
8.TRADICIONALNO NEUGODNI171535,567,5
9.VENI VIDI NAS132132,566,5
10.MUDRACI S ISTOKA14213166
10.OTPISANI1418,533,566
12.MOJNE SRAT SOKRAT1119,532,563
13.M&M'S1522,524,562
14.EKIPA ZA OČEVID1214,53359,5
15.APEROL ŠPIC151822,555,5
15.TRACHERS1317,52555,5
17.PLITAK POTOK12182555
18.REFERADA715,53254,5
19.GOSPOĐE1014,52852,5
20.KINESKI ZID10152348
20.SESTRE NEMILOSRDNICE1114,522,548
22.MALO DOBRIH GRUDI8132243
23.SIROMAŠNE5,582336,5
24.GOSPOJE4720,531,5
25.CURICE Z MLINCIMA75,518,531
26.UNSTOPPABLE TRIO481426
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira