Svi rezultati · Teachers

Teachers #66

četvrtak, 20.2.2025. · 25 ekipa

Rezultati
Prosjek 51,2 · najbolji krug: 3. krug · ŠANKERI 37
2.MOŽDA NE ZNAM72,5
1.TRUT MOZGOVA75,5
3.ŠANKERI72
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.TRUT MOZGOVA152436,575,5
2.MOŽDA NE ZNAM142632,572,5
3.ŠANKERI13223772
4.DRONOVI142431,569,5
5.KURVI ET ORGI1323,532,569
6.ADRIĆI12193667
7.ĆAĆA PO VRAĆA152526,566,5
7.NAJTE KAJ ZAMERITI122430,566,5
7.TRILEMA122034,566,5
10.ŠVICARSKA GARDA141926,559,5
11.BRADONJE92421,554,5
11.SESTRE NEMILOSRDNICE111429,554,5
13.TRAČERS11142449
14.REFERADA81425,547,5
15.(STAVI U ZAGRADU)131618,547,5
16.SHRIMPOVI9172147
17.M&M'S7162245
18.MEN OF STILE8122343
19.CURICE Z MLINCIMA8918,535,5
20.DIABETICO MADRID2141935
21.HARVEY NORMANN4820,532,5
22.2 KRALJICE I 2 KONJA6914,529,5
22.KROMPANJONCI71012,529,5
24.NORCI651526
25.IZGUBLJENI JOGURT U ŠUMI161320
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira