Svi rezultati · Teachers

Teachers #57

četvrtak, 28.11.2024. · 26 ekipa

Rezultati
Prosjek 70 · najbolji krug: 3. krug · ŠANKERI 45
2.ŠANKERI86
1.SUHI VALOVI90,5
3.TRUT MOZGOVA85,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.SUHI VALOVI173241,590,5
2.ŠANKERI12294586
3.TRUT MOZGOVA1328,54485,5
4.PLITAK POTOK1725,541,584
5.APEROL ŠPIC15283881
6.TRILEMA9304180
6.ĆAĆA PO VRAĆA1027,542,580
8.PRAZNOGLAVCI162637,579,5
9.KLINIČKA SELA16214178
10.(STAVI U ZAGRADU)152536,576,5
10.6+0172534,576,5
12.IZ VEČERNJE ŠKOLE12253875
13.REDIKULI162234,572,5
14.SHRIMPOVI142631,571,5
15.BIO GAD NA MORU11263370
16.ORLOVAC11253369
17.SESTRE NEMILOSRDNICE82634,568,5
18.MUDRACI S ISTOKA11253268
19.ČAGLJEVI1621,525,563
19.SEENAN SAKIĆ623,533,563
21.1.5 DCI8173661
22.KOKVIZSTADORI72724,558,5
23.HORAN BOGDAN1415,52857,5
24.CURICE Z MLINCIMA1010,52949,5
25.REFERADA8102745
26.MOONSTERS7716,530,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira