Svi rezultati · Teachers

Teachers #37

četvrtak, 20.6.2024. · 21 ekipa

Rezultati
Prosjek 60 · najbolji krug: 3. krug · ISTOČNO OD JAJA 42
2.SUHI VALOVI76
1.ISTOČNO OD JAJA77,5
3.TO TI JE TAK73
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ISTOČNO OD JAJA12,5234277,5
2.SUHI VALOVI17213876
3.TO TI JE TAK14213873
4.POSTSTRUKTURALISTI9,52735,572
5.NO HIT WONDERS16193267
6.KVIZOFILIJA14,5193366,5
7.KVIZNI PUT15,5173365,5
8.PTICA DODO14203165
9.SESTRE NEMILOSRDNICE15,5202863,5
10.DOJA VOLA14,5182961,5
11.CICI MICI8,52428,561
12.MUDRACI S ISTOKA102126,557,5
13.SHRIMPOVI8,5212655,5
13.ŠANKERI121825,555,5
15.MAJANSKE PČELICE6,51828,553
16.KRIM TIM TAGI DIM11152652
17.SLOBODNI STRIJELCI10,51723,551
17.BBOVCI I JEDAN ULJEZ12,51820,551
19.NIJE PREKRŠAJ7,5132646,5
20.M&M11,51024,546
21.MOJNE SRAT SOKRAT91025,544,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira