Svi rezultati · Teachers

Teachers #32

četvrtak, 9.5.2024. · 19 ekipa

Rezultati
Prosjek 49,6 · najbolji krug: 3. krug · RADOVAN BACA DASKE 35,5
2.PROJEKTANTI59
1.SESTRE NEMILOSRDNICE59,5
3.RADOVAN BACA DASKE58,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.SESTRE NEMILOSRDNICE121730,559,5
2.PROJEKTANTI1117,530,559
3.RADOVAN BACA DASKE111235,558,5
4.KVIZNI PUT11173058
5.PTICA DODO121628,556,5
5.TRILEMA111827,556,5
7.CICI MICI7163356
8.POSTSTRUKTURALISTI11152955
8.ŠANKERI11162855
10.NO HIT WONDERS13152553
11.MUDRACI S ISTOKA10122850
12.MOJNE SRAT SOKRAT10112748
13.(STAVI U ZAGRADU)71227,546,5
14.MAVRO I TETKE1262745
15.ZA NJU <37927,543,5
16.SUHI VALOVI91023,542,5
17.U TREĆE SE MEĆE1052641
18.BRAČNE VODE9520,534,5
19.ŠANKER1518,524,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira