Svi rezultati · Teachers

Teachers #27

četvrtak, 4.4.2024. · 22 ekipe

Rezultati
Prosjek 47,1 · najbolji krug: 3. krug · PÉIGĒN PIÀN 39
2.ŠARANI NA RAŠLJAMA68
1.PÉIGĒN PIÀN73,5
2.NO HIT WONDERS62,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.PÉIGĒN PIÀN1717,53973,5
2.ŠARANI NA RAŠLJAMA14193568
2.NO HIT WONDERS161729,562,5
3.TRILEMA151331,559,5
4.PTICA DODO15133159
5.BB-OVCI I JEDAN ULJEZ12123054
6.TIK TAK8133152
7.VENI VIDI NAS1482951
8.SESTRE NEMILOSRDNICE99,53149,5
9.MIKI I MIŠEVI15102146
10.IMALA JE LIJEPU BRADICU NA RUPI13922,544,5
11.SUHI VALOVI962944
11.ŠANKERI982744
13.TOMICA I PRIJATELJI126,52442,5
14.MOJNE SRAT SOKRAT1092342
15.POSTSTRUKTURALISTI892542
16.NENA LAZIO7923,539,5
17.REDIKULI61021,537,5
18.ZA NJU <3392234
19.CICI MICI76,519,533
20.PRIJATNA KAVICA852033
21.PALA SAM U ŠPALTU5119,525,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira