Svi rezultati · Teachers

Teachers #25

četvrtak, 21.3.2024. · 24 ekipe

Rezultati
Prosjek 56,7 · najbolji krug: 3. krug · KVIZNI PUT 40
2.NO HIT WONDERS75,5
1.KVIZNI PUT80
3.VENI VIDI NAS74,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.KVIZNI PUT15254080
2.NO HIT WONDERS162138,575,5
3.VENI VIDI NAS152435,574,5
4.TRILEMA132633,572,5
5.MAVRO I TETKE15233270
6.PTICA DODO151435,564,5
7.HINESKI HIHIRIHI13163463
8.ŠANKERI132128,562,5
8.SUHI VALOVI151829,562,5
10.BOG UZEO141432,560,5
11.CICI MICI13133359
12.KVEEN13202457
13.(N)EKULTURNI10,51630,1556,65
14.CAR CORE151129,155,1
15.MOJNE SRAT SOKRAT11172755
16.(STAVI U ZAGRADU)91332,554,5
17.BOG DAO15925,549,5
18.GENIE ARMY10152449
19.REDIKULI91423,546,5
20.SVI NAS SE BOJE I LAKOVI9132244
21.POKEMON101122,543,5
22.RIBA RIBI KVIZE REP1381637
23.EKIPA ZA OČEPIT71017,534,5
24.TVRDA STOLICA791733
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira