Svi rezultati · Teachers

Teachers #23

četvrtak, 7.3.2024. · 26 ekipa

Rezultati
Prosjek 51,8 · najbolji krug: 3. krug · CICI MICI 38,5
2.MAVRO I TETKE66
1.TRILEMA69
3.NO HIT WONDERS65
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.TRILEMA12203769
2.MAVRO I TETKE9253266
3.NO HIT WONDERS14203165
4.KVIZNI PUT11222962
5.PRIRODA I DRUŠTVO12143561
6.MUDRACI S ISTOKA151530,560,5
6.PUBQUEEF111534,560,5
8.(N)EKULTURNI11153460
9.SESTRE NEMILOSRDNICE916,532,558
9.VENI VIDI NAS10192958
11.CICI MICI41438,556,5
12.KVIZLI MEDVJEDI61335,554,5
13.POSTSTRUKTURALISTI7163154
14.ŠANKERI10142852
15.MALCI NEZNALCI8122949
15.SUHI VALOVI8122949
15.TOMICA I PRIJATELJI99,530,549
18.(STAVI U ZAGRADU)4152948
19.ŠPEK FILEKI6103046
20.SAFU 17102744
21.BUREK SA SIROM6132443
22.KINESKI ZID6112441
23.REDIKULI1182039
24.SAFU 23102437
25.EKIPA ZA OČEPIT572436
26.BRAT NA PRVU381930
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira