Svi rezultati · Teachers

Teachers #118

četvrtak, 12.3.2026. · 24 ekipe

Rezultati
Prosjek 53,8 · najbolji krug: 3. krug · MIŠEVI 38,5
2.TRUT MOZGOVA77,5
1.MIŠEVI80,5
3.GABAGOOL74
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.MIŠEVI172538,580,5
2.TRUT MOZGOVA1527,53577,5
3.GABAGOOL16243474
4.ŠANKERI14,5253473,5
5.NAJTE KAJ ZAMERITI1224,53268,5
6.TERENSKA NASTAVA1423,525,563
7.MUJCEK CIFRASTI13242562
8.BRLEK & SONS12182858
9.FRUTTI DI MARE I KATE11,518,527,557,5
10.ADRIĆI6,5163355,5
10.TRADICIONALNO NEUGODNI13,5123055,5
12.LIGNJE NA PARIŠKI14,515,52353
13.CURICE Z MLINCIMA11142752
14.GOSSIP REFERADA9132749
15.KRIVI ODGOVOR9,5142548,5
16.DA, DRAGA11,51320,545
16.MALO DOBRIH GUDI12132045
18.GENERACIJSKI JAZ I BIJEDA111518,544,5
19.DUŠEK ZA PLAŽU8151942
20.SEENAN SAKIĆ101119,540,5
21.SESTRE NEMILOSRDNICE11,5820,540
22.ZVONI MI1212,51539,5
23.SHRIMPOVI12,561836,5
24.PLIŠANCI4,51115,531
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira