Svi rezultati · Modus

Modus #15

nedjelja, 16.11.2025. · 16 ekipa

Rezultati
Prosjek 52,1 · najbolji krug: 2. krug · ANTIBIT 27
2.SUNCOKRETENI68,5
1.ANTIBIT73,5
3.ORADE S NUTELLOM64,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ANTIBIT22,5272473,5
2.SUNCOKRETENI16,5252768,5
3.ORADE S NUTELLOM18,5252164,5
4.SUSJEDI20222163
5.DIRTY KOALAS16,5251960,5
6.BEZ ČETVRTOG14222157
7.SIBIRSKI PLAVAC11251854
7.ID11212254
9.2 STRANE DRAVE16172053
10.SIGMA ENIGMA10,5191948,5
11.THING 214,51815,548
12.FANTASTIC FOUR10,5181745,5
13.THING 310171744
14.THING 510171542
15.THING 410121133
16.THING 18,58824,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira