Svi rezultati · Metropolis
Rezultati · Metropolis

Metropolis #26

ponedjeljak, 19.10.2026. · Metropolis Bar · 22 ekipe

Rezultati
Prosjek 47 · najbolji krug: 3. krug · ŠTRUK BEZ PELINA 26,5
🥈BOGI I ŽOHARI55,5 bodova
🥇DŽINA I SINOVI62,5 bodova
🥉MRLJAVCI55 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.DŽINA I SINOVI2116,52562,5
2.BOGI I ŽOHARI18,5132455,5
3.MRLJAVCI21122255
4.ŠTRUK BEZ PELINA16,51226,555
5.MAKAKKI18132253
5.POMIJEŠANCI19,515,51853
7.CUCKI17,5122352,5
7.DOZVOLJENO PUŠENJE201022,552,5
9.OBITELJ TALAN171222,551,5
9.SUSEDI14,5152251,5
11.TATICE151520,550,5
12.SCHRÖDINGEROVA SRAĆKA15112046
13.PARKSIDE OF THE MOON1881945
14.NORMA BELL15,5131644,5
14.RADNICI VIRA15,5111844,5
16.RABOTA14,5121642,5
17.KOTIGA JE MEĐERAL1182342
17.ŠILJO FUN CLUB1791642
19.GLUPOCET1491639
20.NENADI13,552038,5
21.BAKŠA ZA KONOBARA1571133
22.TRASH NIGHT911525
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira