Svi rezultati · Metropolis
Rezultati · Metropolis

Metropolis #17

utorak, 9.6.2026. · Metropolis Bar · 18 ekipa

Rezultati
Prosjek 54,3 · najbolji krug: 3. krug · PASIVNI NAPAD 29,5
🥈DIRTY KOALAS65 bodova
🥇PASIVNI NAPAD69,5 bodova
🥉ŽOHARI64,5 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.PASIVNI NAPAD172329,569,5
2.DIRTY KOALAS1622,526,565
3.ŽOHARI1822,52464,5
4.VRUĆI ČELIK, GOLA ARMATURA1222,7529,564,25
5.ŠTRUK BEZ PELINA1220,529,562
6.PARKSIDE OF THE MOON162421,561,5
7.IVAN ZAK - URAC (V.K)1622,2521,559,75
8.S NEYMAROM DODH U VELIKI GRAD1617,524,558
9.KWIZZARDS1417,752455,75
10.POMJEŠANCI1320,52255,5
11.ORADE S NUTELLOM7232555
12.CUCKI1221,52154,5
13.NA VR' JEZIKA1416,51747,5
14.ZAPAD157,52143,5
15.KNELE12,51119,543
15.NORMA BELL1311,518,543
17.OPET DOZA ŠEČERA1414,51038,5
18.TRASH NIGHT151012,537,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira